0542 410 36 00 - 0538 922 62 66 - 0850 888 32 80

Sosyal Medyada Biz}

Boğazda yat turu

Yat Kiralama

Yat kiralama fiyatları saatlik 3.500 TL ile 10.000 TL arasında değişmektedir ve en az kiralama süresi 2 saattir. Günlük fiyatlar da 20.000 TL ile 40.000 TL arasında değişmektedir ve sabah 09:00 ile akşam üzeri 17:00 arası sürmektedir.


Yat kiralama hizmetimizden faydalanarak şehrimizi ziyarete gelen yerli ve yabancı misafirlerinize, İstanbul boğazı’nın eşsiz güzelliği karşısında keyifli saatler yaşatabilirsiniz. Sizin yapmanız gereken önceden rezervasyon yaparak, yerinizi ayırtın ve gezi günü sadece arkanıza yaslanıp günün keyfini çıkartmak olacak. Her kişi sayısına uygun kiralık yatlarımız ile dilediğiniz gün ve saatlerde ister saatlik kiralama, ister günlük kiralama, isterseniz de konaklama imkanları sunmaktayız. Yat kiralama hizmetimiz kişilere ve gruplara özeldir. Dışarıdan herhangi kişiler tekne ve yatlarımızda yapılacak tur programlarına dahil olamazlar. Kiralama süreniz boyunca 1 kaptan ve 1 servis personeli sizlere eşlik edecekler. Kiralama süreniz boyunca sürekli seyir yapacak olan yatlarımız tarihi İstanbul boğazını bir baştan diğer başa her iki yakayı kıyı kıyı gezinti yapacaktır.

2 Saatlik Yat Kiralama

Saatlik yat kiralama ‘da minimum(en az) kiralama süresi 2 saattir. İsteğinize göre 3, 4 yada 5 saatlik kiralamalar mümkün. Tur saatlerini sizler belirlemekte siniz. Dışarıdan kendi yiyecek ve içeceklerinizi getirebilir yada lezzet uzmanlarımızın hazırladığı fix menüleri önceden bildirmek şartıyla talep edebilirsiniz. Minimum saatlik yat kiralama yapılması durumunda başlangıç ve bitiş için önceden belirlenen iskeleler tercih edilir. Farklı iskelelerden yolcu alımı yapılması durumunda ek ücretler talep edilebilir. 2 Saatlik kısa tur programları’da Avrupa yakası(İstinye iskelesi, Bebek parkı), Anadolu yakası(Beykoz iskelesi, Kuleli askeri lisesi önü) iskeleleri tercih edilir.

Günlük Yat Kiralama

Günlük yat kiralama ’da güne erken başlıyoruz. 10:00 ‘da başlayan tur programımız, Akşam 18:00 ‘da bitiyor.
Günlük kiralama hizmetimizden faydalanarak ailenizle, arkadaşlarınızla yada sevdiklerinizle birlikte yüzme programları yapabilir yada şehrin gürültüsünden uzaklarda sessizlik, huzur ve rahatlamanın keyfini yaşayın. Tekne ve yatlarımız demirlenen koylarda kıyıya yanaşamaz. Kıyıya yakın, En fazla 2 metre derinlikte demirliyoruz. Yüzme yapılacak yerin akıntısız ve temiz olması kaptanlarımız tarafından kontrol edilir. Tekne ve yatlarımız da çocuk emzirme odaları, giyinme kabinleri, tatlı su duş, açık ve kapalı alanlar, güneşlenme alanları bulunuyor. Günlük kiralamalar ‘da alkollü içecek servisi yapmıyoruz. Dışarıdan kendi alkollü içeceklerinizi getirebilirsiniz.

GÜZERGAH:
Beykoz/Üsküdar: Paşabahçe, Çubuklu, Kanlıca, Anadolu Hisarı, Kandilli, Çengelköy, Beylerbeyi, Kuzguncuk, Üsküdar
Yeniköy/Beşiktaş: Yeniköy, İstinye, Emirgan, Baltalimanı, Rumeli Hisarı, Bebek, Arnavutköy, Kuruçeşme, Ortaköy, Beşiktaş


YAT 1 YAT 2 YAT 3 YAT 4
YAT 5 YAT 6 YAT 7 YAT 8
YAT 9 YAT 10 YAT 11 YAT 12
YAT 13 YAT 14 YAT 15 YAT 16
YAT 17 YAT 18 YAT 19 YAT 20
YAT 21 YAT 22 YAT 23 YAT 24
YAT 25 YAT 26 YAT 27 YAT 28
YAT 29 YAT 30 YAT 31 YAT 32

 


Minimum kiralama süresi nedir?
Yatlar en az 2 saat üzerinden kiraya verilir.
Dışarıdan yemek getirebilir miyiz?
Evet, yatları menü hizmeti almadan kiralayabilir, kendi yiyecek ve içeceklerinizi yanınızda getirebilirsiniz. Ancak bu durumda servise yardım edilmesi ve tur sonunda temizlik yapılması için firmamızın önerdiği sayıda garson hizmeti almanız gerekecektir. Garson başı ödemeniz gereken ücret 100 TL'dir.
Süsleme yapıyor musunuz?
Yatların masa ve sandalyeleri standart giydirmeleri ile ücretsiz olarak kullanıma sunulur. Yatın ve masanın özel bir şekilde süslenmesi istendiğinde ilave ücretler ödenmesi gerekir. Ancak süsleme işlemini de arzu ederseniz kendiniz yapabilirsiniz.
Müzik sistemi mevcut mu?
Evet yatların tamamında kaliteli ses sistemi vardır ve ücretsiz olarak kullanıma sunulur. Dinlemek istediğiniz şarkıları cd ve usb ile yanınızda getirebilirsiniz. Ekstra ücret ödeyerek canlı müzik ve dj hizmeti de alabilirsiniz. Ancak bu hizmetleri de firmamızdan alma zorunluluğu yoktur, isterseniz dışarıdan kendiniz temin edebilirsiniz.