0542 410 36 00 - 0538 922 62 66

Sosyal Medyada Biz}

Yemekli Tekne Turu

 »  Yemekli tekne turu organizasyonları’da birbirinden güzel gulet, lüks  ve standart kalite yatlarımızda veya tur teknelerimiz’de aşçılarımızın yaptığı lezzetleri tatmak için Karun kadar zengin olmanıza gerek yok. Her kapasiteye uygun, konforlu yatlarımızda özel yemekli boğaz turu yapmak için sadece dostlarınızı bir araya toplamanız yeterli.

 »  Ailenizle, sevdiklerinizle ve değer verdiklerinizle birlikte İstanbul’un hoş ışıkları altında bir tekneden manzaraları seyreylerken, şehrinizin başka bir siluetine şahit olacak, Bir yenisini düzenlemek için günler sayacaksınız.

 »  Turlarımız kişilere ve gruplara özel olarak düzenlenmekte, Dışarıdan katılım kesinlikle yoktur. Yemekli tekne turu organizasyonu dört saat olup hangi süre zarfında harekete geçeceğimize kendiniz karar vermektesiniz. Teknelerimizin güzergahı ise İstanbul boğazının her iki yakasını kıyı kıyı gezinti yapılarak her iki yaka kıyı kıyı seyir edilecek.


Tekneler

TEKNE 1 TEKNE 2 TEKNE 3 TEKNE 4
TEKNE 5 TEKNE 6 TEKNE 7 TEKNE 8
TEKNE 9 TEKNE 10 TEKNE 11 TEKNE 12
TEKNE 13 TEKNE 14 TEKNE 15 TEKNE 16


Ses sistemi varmı?
Evet, tüm tekne ve yatlarımız yüksek kaliteli ses sistemine sahiptir ve ücretsiz olarak müşterilerin kullanımına sunulmaktadır. İsteyen müşteriler kendi dinlemek istedikleri şarkıları cd ya da usb aygıtı ile yanlarına getirmekte özgürdürler. Canlı müzik ya da DJ talep eden müşteriler ekstra ücretler ödeyeceklerdir.
Süsleme yapılıyor mu?
Teknelerimizin masa ve sandalyeleri her zaman giydirilmiş haldedir. Yemekli ya da yemeksiz kiralandığında bu giydirmeler halihazırda bulunur ve ekstra ücret ödemeniz gerekmektedir. Özel süsleme talep edilmesi durumunda ilave ücretler ödenmesi gerekmektedir. Tekne süslemesini kendileri yapmak isteyen müşteriler için de herhangi bir sorun yoktur, tekneye zarar vermeden diledikleri gibi süsleyebilirler.